Skip to main content

Parcel · Map 7 · Block 7

NORTHROP ST

Owner: B BURMANN BUILDING LLC

Assessed value

$152,100

$152,100 land

Acreage

6 ac

$25,350 / ac

Land use

100

RR3

Year built

Building

Style
Vacant Land

Recorded sales

  1. Oct 8, 2021

    B BURMANN BUILDING LLC

    Bk/Pg 0093/0274

    $125,000
  2. Dec 9, 2014

    BRIELMANN JOSEPH AND

    Bk/Pg 0084/0424

    $150,000
  3. Dec 5, 1986

    NEARY LAWRENCE E

    Bk/Pg 0030/0085

    $60,000

More on Northrop St

View source assessor card