Assessed value
$447,500
$322,800 bldg · $124,700 land
Acreage
2.83 ac
$158,127 / ac
Land use
101
RR2
Year built
2004
2,818 sqft
Building

- Style
- Colonial
- Year built
- 2004
- Living area
- 2,818 sqft · 1.9 stories
- Exterior
- Clapboard
Recorded sales
Jan 9, 2003
— KENNEY ROBERT F
Bk/Pg 0058/0907
Mar 20, 1997
— KENNEY TANYA C
Bk/Pg 0045/0621
More on Keeler Rd
5 KEELER RD
$322,600 · 1 ac · Built 1950
8 KEELER RD
$355,900 · 2.02 ac · Built 1950
15 KEELER RD
$316,000 · 1.33 ac · Built 1930
19 KEELER RD
$295,200 · 1.03 ac · Built 1939
24 KEELER RD
$452,600 · 1.37 ac · Built 1954
25 KEELER RD
$411,300 · 1.38 ac · Built 1958
31 KEELER RD
$480,300 · 1.53 ac · Built 1950
36 KEELER RD
$483,400 · 2.2 ac · Built 1989