Assessed value
$128,200
$128,200 land
Acreage
4.47 ac
$28,680 / ac
Land use
100
RR3
Year built
—
Building

- Style
- Cape Cod
Recorded sales
Sep 29, 2017
— BRIDGEWATER MAPLE LLC
Bk/Pg 0087/0848
Jun 2, 2017
— GUSTAFSON DOROTHY A EST OF
Bk/Pg 0087/0561
Feb 14, 1969
— GUSTAFSON DOROTHY R
Bk/Pg 0017/0509
More on Keeler Rd
5 KEELER RD
$322,600 · 1 ac · Built 1950
8 KEELER RD
$355,900 · 2.02 ac · Built 1950
15 KEELER RD
$316,000 · 1.33 ac · Built 1930
19 KEELER RD
$295,200 · 1.03 ac · Built 1939
24 KEELER RD
$452,600 · 1.37 ac · Built 1954
25 KEELER RD
$411,300 · 1.38 ac · Built 1958
31 KEELER RD
$480,300 · 1.53 ac · Built 1950
36 KEELER RD
$483,400 · 2.2 ac · Built 1989