Assessed value
$517,600
$397,400 bldg · $120,200 land
Acreage
3.85 ac
$134,442 / ac
Land use
101
RR2
Year built
1973
2,520 sqft
Building

- Style
- Ranch
- Year built
- 1973
- Living area
- 2,520 sqft · 1.0 story
- Exterior
- Cedar
Recorded sales
Jan 5, 2010
— RIENDEAU CHRISTINA M &
Bk/Pg 0076/0073
Mar 19, 1993
— BERG ROBERT M & PAULA A
Bk/Pg 0038/0984
More on Keeler Rd
5 KEELER RD
$322,600 · 1 ac · Built 1950
8 KEELER RD
$355,900 · 2.02 ac · Built 1950
15 KEELER RD
$316,000 · 1.33 ac · Built 1930
19 KEELER RD
$295,200 · 1.03 ac · Built 1939
24 KEELER RD
$452,600 · 1.37 ac · Built 1954
25 KEELER RD
$411,300 · 1.38 ac · Built 1958
31 KEELER RD
$480,300 · 1.53 ac · Built 1950
36 KEELER RD
$483,400 · 2.2 ac · Built 1989