Assessed value
$1,562,400
$1,208,300 bldg · $354,100 land
Acreage
3.03 ac
$515,644 / ac
Land use
101W
RR3
Year built
1998
8,955 sqft
Building

- Style
- Custom Contemporary
- Year built
- 1998
- Living area
- 8,955 sqft · 2.0 stories
- Exterior
- Stucco
Recorded sales
Nov 3, 2020
— ORKISZ THOMAS AND MELA
Bk/Pg 0091/0657
Dec 23, 1997
— ORKISZ THOMAS
Bk/Pg 0047/0059
More on Landmark Dr
1 LANDMARK DR
$197,700 · 3.01 ac
2 LANDMARK DR
$668,000 · 2.01 ac · Built 1998
3 LANDMARK DR
$1,308,300 · 3 ac · Built 2015
5 LANDMARK DR
$1,145,500 · 3.02 ac · Built 1992
8 LANDMARK DR
$785,900 · 2.27 ac · Built 1988
9 LANDMARK DR
$1,480,100 · 2.24 ac · Built 2006
10 LANDMARK DR
$668,500 · 2.27 ac · Built 1998
12 LANDMARK DR
$693,100 · 2.1 ac · Built 1996