Assessed value
$668,500
$493,300 bldg · $175,200 land
Acreage
2.27 ac
$294,493 / ac
Land use
101
RR3
Year built
1998
5,372 sqft
Building

- Style
- Contemporary
- Year built
- 1998
- Living area
- 5,372 sqft · 2.0 stories
- Exterior
- Stucco
Recorded sales
Feb 28, 2018
— STAMATI PAUL AND ADRIANA
Bk/Pg 0088/0125
May 15, 2017
— WEBSTER BANK NA
Bk/Pg 0087/0456
Jun 27, 2000
— ISAAC J RUSSELL &
Bk/Pg 0051/0739
Jul 23, 1996
— LUSSIER BETH ELLEN
Bk/Pg 0044/0466
More on Landmark Dr
1 LANDMARK DR
$197,700 · 3.01 ac
2 LANDMARK DR
$668,000 · 2.01 ac · Built 1998
3 LANDMARK DR
$1,308,300 · 3 ac · Built 2015
4 LANDMARK DR
$1,562,400 · 3.03 ac · Built 1998
5 LANDMARK DR
$1,145,500 · 3.02 ac · Built 1992
8 LANDMARK DR
$785,900 · 2.27 ac · Built 1988
9 LANDMARK DR
$1,480,100 · 2.24 ac · Built 2006
12 LANDMARK DR
$693,100 · 2.1 ac · Built 1996