Skip to main content

Parcel · Map 28 · Block 38

HATCH RD

Owner: NATURE CONSERVANCY INC

Assessed value

$471,500

$471,500 land

Acreage

73.49 ac

$6,416 / ac

Land use

980

RR3

Year built

Building

Style
Vacant Land

Recorded sales

  1. Sep 22, 2017

    NATURE CONSERVANCY INC

    Bk/Pg 0087/0810

  2. Oct 31, 1991

    NATURE CONSERVANCY OF CT INC

    Bk/Pg 0037/0011

More on Hatch Rd

View source assessor card