Assessed value
$1,198,300
$960,900 bldg · $237,400 land
Acreage
22.38 ac
$53,543 / ac
Land use
101
RR3
Year built
2024
3,747 sqft
Building
- Style
- Custom Design
- Year built
- 2024
- Living area
- 3,747 sqft · 134.0 stories
- Exterior
- Board & Batten
Recorded sales
Jan 22, 2021
— BATISTA STEVE
Bk/Pg 0092/0056
Jan 24, 2012
— NECK OF THE WOODS, LLC
Bk/Pg 0079/0657
Jul 18, 2008
— ANDERSON HANNAH M
Bk/Pg 0073/0567
Apr 6, 2004
— GARLASCO PAUL J
Bk/Pg 0064/0281
Dec 16, 1983
— GREY ROBERT LEWIS
Bk/Pg 0026/0251
More on Old Town Highway
4 OLD TOWN HIGHWAY
$256,300 · 2 ac · Built 1972
10 OLD TOWN HIGHWAY
$377,200 · 2.12 ac · Built 1986
20 OLD TOWN HIGHWAY
$339,300 · 3.06 ac · Built 1986
40 OLD TOWN HIGHWAY
$516,900 · 3.72 ac · Built 1986
50 OLD TOWN HIGHWAY
$464,600 · 4.71 ac · Built 1988
70 OLD TOWN HIGHWAY
$567,700 · 4.02 ac · Built 1989
96 OLD TOWN HIGHWAY
$496,600 · 2.95 ac · Built 1985
100 OLD TOWN HIGHWAY
$434,000 · 3.65 ac · Built 1986