Assessed value
$377,200
$261,700 bldg · $115,500 land
Acreage
2.12 ac
$177,925 / ac
Land use
101
RR3
Year built
1986
2,568 sqft
Building

- Style
- Colonial
- Year built
- 1986
- Living area
- 2,568 sqft · 2.0 stories
- Exterior
- Vinyl Siding
Recorded sales
No recorded sales on file.
More on Old Town Highway
4 OLD TOWN HIGHWAY
$256,300 · 2 ac · Built 1972
20 OLD TOWN HIGHWAY
$339,300 · 3.06 ac · Built 1986
40 OLD TOWN HIGHWAY
$516,900 · 3.72 ac · Built 1986
50 OLD TOWN HIGHWAY
$464,600 · 4.71 ac · Built 1988
70 OLD TOWN HIGHWAY
$567,700 · 4.02 ac · Built 1989
96 OLD TOWN HIGHWAY
$496,600 · 2.95 ac · Built 1985
100 OLD TOWN HIGHWAY
$434,000 · 3.65 ac · Built 1986
110 OLD TOWN HIGHWAY
$393,400 · 1.46 ac · Built 1990