Assessed value
$316,500
$226,300 bldg · $90,200 land
Acreage
1.06 ac
$298,585 / ac
Land use
107
RR2
Year built
1972
1,620 sqft
Building

- Style
- Raised Ranch
- Year built
- 1972
- Living area
- 1,620 sqft · 1.0 story
- Exterior
- Vinyl Siding
Recorded sales
No recorded sales on file.
More on Blueberry Hill Rd
3 BLUEBERRY HILL RD
$263,800 · 1 ac · Built 1963
4 BLUEBERRY HILL RD
$257,600 · 1 ac · Built 1961
12 BLUEBERRY HILL RD
$356,800 · 1.18 ac · Built 1987
16 BLUEBERRY HILL RD
$370,600 · 1.26 ac · Built 2007
18 BLUEBERRY HILL RD
$415,100 · 1 ac · Built 1986
21 BLUEBERRY HILL RD
$244,500 · 1.07 ac · Built 1972
25 BLUEBERRY HILL RD
$247,700 · 1.12 ac · Built 1974
31 BLUEBERRY HILL RD
$501,200 · 1.5 ac · Built 1988