Assessed value
$424,700
$265,700 bldg · $159,000 land
Acreage
7.64 ac
$55,589 / ac
Land use
107
RR4
Year built
1940
3,383 sqft
Building

- Style
- Contemporary
- Year built
- 1940
- Living area
- 3,383 sqft · 2.0 stories
- Exterior
- Clapboard
Recorded sales
Oct 15, 1984
— MIHAYLO LUKE G JR AND ROSALIND V
Bk/Pg 0026/0996
More on Wewaka Brook Rd
8 WEWAKA BROOK RD
$283,300 · 1.14 ac · Built 1950
19 WEWAKA BROOK RD
$475,700 · 3.02 ac · Built 1790
29 WEWAKA BROOK RD
$275,200 · 2.01 ac · Built 1965
42 WEWAKA BROOK RD
$246,360 · 13.53 ac · Built 1938
60 WEWAKA BROOK RD
$399,800 · 5.02 ac · Built 1936
79 WEWAKA BROOK RD
$150,220 · 4.06 ac · Built 1945
89 WEWAKA BROOK RD
$285,100 · 4 ac · Built 1700
94 WEWAKA BROOK RD
$399,900 · 2.5 ac · Built 1967