Assessed value
$150,220
$61,320 bldg · $88,900 land
Acreage
4.06 ac
$37,000 / ac
Land use
101
RR4
Year built
1945
1,101 sqft
Building

- Style
- Cape Cod
- Year built
- 1945
- Living area
- 1,101 sqft · 112.0 stories
- Exterior
- Vinyl Siding
Recorded sales
Jun 27, 2019
— GUSTAVSON MICHAEL
Bk/Pg 0089/0591
Apr 26, 1977
— JOHNSON CHRISTENA O
Bk/Pg 0021/0930
More on Wewaka Brook Rd
8 WEWAKA BROOK RD
$283,300 · 1.14 ac · Built 1950
19 WEWAKA BROOK RD
$475,700 · 3.02 ac · Built 1790
29 WEWAKA BROOK RD
$275,200 · 2.01 ac · Built 1965
42 WEWAKA BROOK RD
$246,360 · 13.53 ac · Built 1938
60 WEWAKA BROOK RD
$399,800 · 5.02 ac · Built 1936
82 WEWAKA BROOK RD
$424,700 · 7.64 ac · Built 1940
89 WEWAKA BROOK RD
$285,100 · 4 ac · Built 1700
94 WEWAKA BROOK RD
$399,900 · 2.5 ac · Built 1967