Assessed value
$228,700
$105,800 bldg · $122,900 land
Acreage
4.19 ac
$54,582 / ac
Land use
101
RR4
Year built
1920
968 sqft
Building

- Style
- Ranch
- Year built
- 1920
- Living area
- 968 sqft · 1.0 story
- Exterior
- Clapboard
Recorded sales
May 5, 1998
— LENZYCKI JOHN AND
Bk/Pg 0047/0783
More on Stuart Rd East
10 STUART RD EAST
$289,770 · 5.46 ac · Built 1964
20 STUART RD EAST
$245,100 · 1 ac · Built 1940
30 STUART RD EAST
$335,600 · 5.35 ac · Built 1992
31 STUART RD EAST
$872,200 · 4.9 ac · Built 2008
33 STUART RD EAST
$275,300 · 4 ac · Built 1980
44 STUART RD EAST
$408,600 · 2.13 ac · Built 1985
49 STUART RD EAST
$419,400 · 4 ac · Built 1988
50 STUART RD EAST
$254,900 · 33.87 ac · Built 1817