Assessed value
$3,940
$10 bldg · $3,950 land
Acreage
14.43 ac
$273 / ac
Land use
620
RR4
Assessed value
$3,940
$10 bldg · $3,950 land
Acreage
14.43 ac
$273 / ac
Land use
620
RR4
Year built
—
No recorded sales on file.