Assessed value
$361,900
$265,900 bldg · $96,000 land
Acreage
1.21 ac
$299,091 / ac
Land use
101
RR2
Year built
1972
2,581 sqft
Building

- Style
- Colonial
- Year built
- 1972
- Living area
- 2,581 sqft · 2.0 stories
- Exterior
- Vinyl Siding
Recorded sales
No recorded sales on file.
More on Clapboard Rd
9 CLAPBOARD RD
$970,200 · 1.94 ac · Built 1895
10 CLAPBOARD RD
$654,800 · 1.04 ac · Built 1848
20 CLAPBOARD RD
$397,220 · 4.87 ac · Built 1998
30 CLAPBOARD RD
$344,860 · 4.45 ac · Built 1972
34 CLAPBOARD RD
$467,400 · 1.5 ac · Built 1996
43 CLAPBOARD RD
$550,000 · 1.41 ac · Built 1975
49 CLAPBOARD RD
$348,800 · 1 ac · Built 1850
58 CLAPBOARD RD
$397,600 · 2.02 ac · Built 1850