Skip to main content

Parcel · Map 35 · Block 42 · Lot 1

MAIN ST SOUTH

Owner: BRIDGEWATER TOWN OF

Assessed value

$91,100

$91,100 land

Acreage

1.19 ac

$76,555 / ac

Land use

921

TG

Year built

Building

Style
Vacant Land

Recorded sales

  1. Mar 12, 2001

    BRIDGEWATER TOWN OF

    Bk/Pg 0052/0946

    $35,000

More on Main St South

View source assessor card