Assessed value
$671,630
$488,200 bldg · $183,430 land
Acreage
25.08 ac
$26,780 / ac
Land use
101
RR3
Year built
1988
1,734 sqft
Building

- Style
- Cape Cod
- Year built
- 1988
- Living area
- 1,734 sqft · 114.0 stories
- Exterior
- Logs
Recorded sales
No recorded sales on file.
More on Old Turnpike Rd East
60 OLD TURNPIKE RD EAST
$347,600 · 6.75 ac · Built 1750
66 OLD TURNPIKE RD EAST
$498,210 · 10.42 ac · Built 2002
68 OLD TURNPIKE RD EAST
$128,900 · 6.14 ac
121 OLD TURNPIKE RD EAST
$301,400 · 1 ac · Built 1790
220 OLD TURNPIKE RD EAST
$1,151,850 · 83.48 ac · Built 1900
250 OLD TURNPIKE RD EAST
$447,900 · 2.91 ac · Built 1890
269 OLD TURNPIKE RD EAST
$474,200 · 27.83 ac · Built 1993
290 OLD TURNPIKE RD EAST
$1,162,400 · 14.7 ac · Built 1880