Skip to main content

Parcel · Map 26 · Block 26

EABOW BROOK RD

Owner: ROBERTS SCOTT

Assessed value

$108,290

$108,290 land

Acreage

7.5 ac

$14,439 / ac

Land use

100

RR3

Year built

Building

Style
Vacant Land

Recorded sales

  1. Oct 14, 2025

    ROBERTS SCOTT

    Bk/Pg 97/626

    $1
  2. Oct 14, 2025

    ROBERTS SCOTT ET AL

    Bk/Pg 97/625

    $1
  3. Aug 12, 2024

    ROBERTS SCOTT ET AL

    Bk/Pg 96/415

  4. Feb 21, 2024

    ROBERTS FRANCINE A ESTATE OF

    Bk/Pg 95/969

  5. Aug 4, 2023

    ROBERTS FRANCINE O

    Bk/Pg 95/375

View source assessor card