Skip to main content

Parcel · Map 25 · Block 1 · Lot 1

PLANZ LN

Owner: PLANZ FREDERICK F AND MARYLOU

Assessed value

$125,500

$125,500 land

Acreage

15.25 ac

$8,230 / ac

Land use

100

RR3

Year built

Building

Style
Vacant Land

Recorded sales

  1. May 20, 2013

    PLANZ FREDERICK F AND MARYLOU

    Bk/Pg 0082/0155

    $60,000
  2. Jul 15, 2005

    FREDERICK F PLANZ AND

    Bk/Pg 0067/0431

  3. Jul 11, 1990

    PLANZ CHARLES P ET AL

    Bk/Pg 0035/0403

More on Planz Ln

View source assessor card