Assessed value
$310,300
$213,200 bldg · $97,100 land
Acreage
1.37 ac
$226,496 / ac
Land use
101
RR2
Year built
1978
2,184 sqft
Building

- Style
- Colonial
- Year built
- 1978
- Living area
- 2,184 sqft · 2.0 stories
- Exterior
- Clapboard
Recorded sales
Sep 1, 2023
— SANSOUCIE JACKSON DAVID AND ALLISON ANN
Bk/Pg 95/414
Mar 30, 2016
— LANGANKE CHRISTOPHER D AND
Bk/Pg 0085/1072
Nov 2, 2015
— LANGANKE CHRISTOPHER D AND
Bk/Pg 0085/0503
Jul 1, 2015
— WELLS FARGO BANK NA
Bk/Pg 0085/0081
Aug 11, 1997
— VON REYN ROBIN
Bk/Pg 0046/0395
More on Bilberry Rd
3 BILBERRY RD
$266,500 · 1 ac · Built 1978
9 BILBERRY RD
$265,100 · 1.06 ac · Built 1977
15 BILBERRY RD
$256,900 · 1.01 ac · Built 1977
19 BILBERRY RD
$252,500 · 1.56 ac · Built 1978
20 BILBERRY RD
$266,400 · 1.74 ac · Built 1978
21 BILBERRY RD
$290,700 · 2.05 ac · Built 1977
25 BILBERRY RD
$308,000 · 1.16 ac · Built 1977
29 BILBERRY RD
$254,900 · 1.37 ac · Built 1978