Assessed value
$373,600
$277,800 bldg · $95,800 land
Acreage
1.18 ac
$316,610 / ac
Land use
101
RR2
Year built
1978
2,702 sqft
Building

- Style
- Ranch
- Year built
- 1978
- Living area
- 2,702 sqft · 1.0 story
- Exterior
- Vinyl Siding
Recorded sales
Jul 24, 2017
— NULL KATHLEEN L
Bk/Pg 0087/0690
Nov 18, 2016
— NULL KATHLEEN L &
Bk/Pg 0086/0960
Jan 24, 1969
— NULL LEO PAUL & KATHLEEN L
Bk/Pg 0017/0498
More on Blueberry Hill Rd
3 BLUEBERRY HILL RD
$263,800 · 1 ac · Built 1963
4 BLUEBERRY HILL RD
$257,600 · 1 ac · Built 1961
12 BLUEBERRY HILL RD
$356,800 · 1.18 ac · Built 1987
16 BLUEBERRY HILL RD
$370,600 · 1.26 ac · Built 2007
18 BLUEBERRY HILL RD
$415,100 · 1 ac · Built 1986
21 BLUEBERRY HILL RD
$244,500 · 1.07 ac · Built 1972
25 BLUEBERRY HILL RD
$247,700 · 1.12 ac · Built 1974
31 BLUEBERRY HILL RD
$501,200 · 1.5 ac · Built 1988