Assessed value
$336,900
$240,400 bldg · $96,500 land
Acreage
1.29 ac
$261,163 / ac
Land use
101
RR2
Year built
1973
1,460 sqft
Building

- Style
- Ranch
- Year built
- 1973
- Living area
- 1,460 sqft · 1.0 story
- Exterior
- Clapboard
Recorded sales
May 5, 2025
— BUCK CHRISTOPHER DAVID
Bk/Pg 97/53
Mar 24, 2025
— MCCALLION MICHELLE R
Bk/Pg 96/1012
Jul 25, 2006
— MCCALLION JAMES H AND MICHELLE R
Bk/Pg 0069/0706
Oct 6, 2004
— MC CALLION JAMES H
Bk/Pg 0065/0751
Sep 3, 1999
— ODONNELL MICHAEL G & SUSAN L
Bk/Pg 0050/0323
More on Blueberry Hill Rd
3 BLUEBERRY HILL RD
$263,800 · 1 ac · Built 1963
4 BLUEBERRY HILL RD
$257,600 · 1 ac · Built 1961
12 BLUEBERRY HILL RD
$356,800 · 1.18 ac · Built 1987
16 BLUEBERRY HILL RD
$370,600 · 1.26 ac · Built 2007
18 BLUEBERRY HILL RD
$415,100 · 1 ac · Built 1986
21 BLUEBERRY HILL RD
$244,500 · 1.07 ac · Built 1972
25 BLUEBERRY HILL RD
$247,700 · 1.12 ac · Built 1974
31 BLUEBERRY HILL RD
$501,200 · 1.5 ac · Built 1988