Owner
MEYER PAULA
Parcels
2
Total assessed value
$383.4K
Total acreage
0.97 ac
Absentee parcels
0 of 2
Parcels
| Address | MBLU | Land use | Acres | Value |
|---|---|---|---|---|
| 21 LILLINONAH LAKE RD NORTHMap 20 · Block 14 · 101 | Map 20 · Block 14 | 101 | 0.9 | $374,200 |
| LILLINONAH LAKE RD NORTHMap 20 · Block 8 · 1002 | Map 20 · Block 8 | 1002 | 0.07 | $9,200 |