Owner
GERSON MARY SUE
Co-owner: 19 HUT HILL RD
Parcels
2
Total assessed value
$434.9K
Total acreage
2.05 ac
Absentee parcels
0 of 2
Parcels
| Address | MBLU | Land use | Acres | Value |
|---|---|---|---|---|
| 19 HUT HILL RDMap 38 · Block 61 · 101 | Map 38 · Block 61 | 101 | 0.9 | $293,900 |
| 21 HUT HILL RDMap 38 · Block 60 · 101 | Map 38 · Block 60 | 101 | 1.15 | $141,000 |
Recent recorded sales
No recorded sales on file across these parcels.