Owner
DUPERE RACHELLE
Parcels
3
Total assessed value
$554.4K
Total acreage
5.98 ac
Absentee parcels
0 of 3
Parcels
| Address | MBLU | Land use | Acres | Value |
|---|---|---|---|---|
| 15 LILLINONAH LAKE RD NORTHMap 20 · Block 15 · 101 | Map 20 · Block 15 | 101 | 1.44 | $415,100 |
| HENRY SANFORD RDMap 20 · Block 16 · 100 | Map 20 · Block 16 | 100 | 4.18 | $128,800 |
| LILLINONAH LAKE RD NORTHMap 20 · Block 7 · 1002 | Map 20 · Block 7 | 1002 | 0.36 | $10,500 |