Owner
ARROYO MICHAEL AND
Co-owner: BRUNER JOSHUA ANDERSON
Parcels
2
Total assessed value
$519K
Total acreage
4.63 ac
Absentee parcels
0 of 2
Parcels
| Address | MBLU | Land use | Acres | Value |
|---|---|---|---|---|
| 275 WEWAKA BROOK RDMap 10 · Block 24 · 101 | Map 10 · Block 24 | 101 | 3.37 | $515,000 |
| WEWAKA BROOK RDMap 10 · Block 22 · Lot 1 · 1002 | Map 10 · Block 22 · Lot 1 | 1002 | 1.26 | $4,000 |
Recent recorded sales
- $837,500
Nov 17, 2023 · — ARROYO MICHAEL AND
- $837,500
Nov 17, 2023 · — ARROYO MICHAEL AND
- $725,000
Apr 7, 2022 · — BOLENDER LUNDYN &
- $725,000
Apr 7, 2022 · — BOLENDER LUNDYN &
- $562,500
Apr 3, 2020 · — KANE, MICHAEL VITAS &
- $562,500
Apr 3, 2020 · — KANE, MICHAEL VITAS &
- $325,000
Jul 12, 1995 · — DEVLIN MARY-ELLEN M